ARV Sculling





































De OBIC gaat door op zaterdag 24 november 2018!
Locatie: Expohal (F. Craeybeckxlaan 77, 2100 Deurne)

 

Hieronder en via de link vind je het goedgekeurde voorlopige programma voor de OBIC 2018. Wijzigingen zijn eventueel mogelijk naar gelang het aantal inschrijvingen. Na het afsluiten van de inschrijvingen zal u hier het definitieve programma vinden.

De inschrijvingen worden gesloten op 11 november 2018 om 18u00. Na afloop van de inschrijvingen, kan u deze hier vinden: INSCHRIJVINGEN OBIC 2018.

De lottrekking van de OBIC zal plaatsvinden op zondag 18 november 2018 om 19u00.

De lottrekking van de OBIC 2018, kan u nadien hier downloaden.

 

Voorlopige programma 2018

Geel gemarkeerd = BK wedstrijden
 

WEDSTRIJDEN VOOR ROEIERS

WEDSTRIJD

START*

CATEGORIE

AFSTAND

 

 

 

 

1

10:00

MW A (27+)

2000m

2

10:00

MW B (36+)

2000m

3

10:00

MW C (43+)

2000m

4

10:00

MW D (50+)

2000m

5

10:00

MW E (55+)

2000m

6

10:00

MW F (60+)

2000m

7

10:00

MW G--K (65+)

2000m

8

10:12

MM A (27+)

2000m

9

10:12

MM B (36+)

2000m

10

10:12

MM C (43+)

2000m

11

10:12

MM D (50+)

2000m

12

10:12

MM E (55+)

2000m

13

10:12

MM F (60+)

2000m

14

10:12

MM G-K (65+)

2000m

15

10:24

JW 14

1000m

16

10:44

JW 16

2000m

17

11:08

JW 18

2000m

18

11:32

W -23

2000m

19

11:44

WL (<61,5kg)

2000m

20

11:56

W

2000m

21

12:08

JM 14

1000m

22

12:28

JM 16

2000m

23

13:04

JM 18

2000m

24

13:28

M -23

2000m

25

13:40

ML (< 75kg)

2000m

26

13:52

M

2000m

PAUZE

27

15:00

JW 12

500m

28

15:08

JM 12

500m

SPRINTS

29

15:16

JW 14

500m

30

15:22

JW 16

500m

31

15:28

JW 18

500m

32

15:34

W -23

500m

33

15:40

WL (< 61,5kg)

500m

34

15:46

W

500m

35

15:52

JM 14

500m

36

15:58

JM 16

500m

37

16:04

JM 18

500m

38

16:10

M -23

500m

39

16:16

ML (< 75kg)

500m

40

16:22

M

500m

41

16:28

MASTERS

500m

 
* De starturen zijn slechts indicatief. Zij kunnen wijzigen in functie van het aantal inschrijvingen. Na de lottrekking zal een definitief programma worden meegedeeld op deze pagina.
 
 
OPEN WEDSTRIJDEN
 

WEDSTRIJD

START*

CATEGORIE

AFSTAND

 

 

 

 

1

10:00

MW A (27+)

2000m

2

10:00

MW B (36+)

2000m

3

10:00

MW C (43+)

2000m

4

10:00

MW D (50+)

2000m

5

10:00

MW E (55+)

2000m

6

10:00

MW F (60+)

2000m

7

10:00

MW G--K (65+)

2000m

8

10:12

MM A (27+)

2000m

9

10:12

MM B (36+)

2000m

10

10:12

MM C (43+)

2000m

11

10:12

MM D (50+)

2000m

12

10:12

MM E (55+)

2000m

13

10:12

MM F (60+)

2000m

14

10:12

MM G-K (65+)

2000m

15

10:24

JW 14

1000m

16

10:44

JW 16

2000m

17

11:08

JW 18

2000m

18

11:32

W -23

2000m

19

11:44

WL (<61,5kg)

2000m

20

11:56

W

2000m

21

12:08

JM 14

1000m

22

12:28

JM 16

2000m

23

13:04

JM 18

2000m

24

13:28

M -23

2000m

25

13:40

ML (< 75kg)

2000m

26

13:52

M

2000m

PAUZE

27

15:00

JW 12

500m

28

15:08

JM 12

500m

SPRINTS

29

15:16

JW 14

500m

30

15:22

JW 16

500m

31

15:28

JW 18

500m

32

15:34

W -23

500m

33

15:40

WL (< 61,5kg)

500m

34

15:46

W

500m

35

15:52

JM 14

500m

36

15:58

JM 16

500m

37

16:04

JM 18

500m

38

16:10

M -23

500m

39

16:16

ML (< 75kg)

500m

40

16:22

M

500m

41

16:28

MASTERS

500m

 

 

 

Smits IT Services